האד סורסינג

לכל חברה יש את העובד הזה, שכולם מפחדים שהוא יעזוב. למה, בעצם?

אם אתה כמנהל, מרגיש שהצוות הניהולי והמקצועי בחברה שלך נשען על אדם אחד מרכזי, זאת בעיה. אסור לאף חברה לפתח תלות בגורם יחיד כי כשהוא יעזוב – או אפילו יהיה חולה או ייצא לחופשה – תיווצר בעיה.

העובדים בלתי ניתנים להחלפה?

מנהלים רבים חושבים שהעובדים שלהם בלתי ניתנים להחלפה – אבל זו סברה שמקורה בטעות ובחוסר הבנה של כלי מקצועי חשוב ורב עוצמה – צוות כוח אדם מיומן ומקצועי, שיודע לאתר אנשי מקצוע מצוינים ומומחים בתחומם. תתגבר את הצוות שלך במגוון של עובדים חזקים וטובים, כדי שלא תצטרך להיות תלוי באיש מהם.

מה קורה כשמתפנה תפקיד בכיר, אבל אין את מי לקדם?

בכל חברה נוצר לפעמים מצב שבו מתפנה תפקיד בכיר, אך אין מועמד ראוי שיכול למלא אותו. אז מתחילים סבב ראיונות, שלפעמים מסתיים בהצלחה ולפעמים במפח נפש. תפקידים בכירים מצריכים מגוון גדול של מיומנויות מקצועיות, אישיות ואישיותיות כאחד, וזה לא בדיוק משהו שאפשר למצוא בקלות. בנוסף, לפעמים נוצר צורך לראיין אנשים לתפקיד שעדיין מאויש, ופה נדרשת דיסקרטיות יתרה.

צוות כוח אדם מנוסה ומקושר זה בדיוק מה שצריך

כוח האדם של חברת הייפרסונל, בראשות הדס, הראל, מתמחה בהשמה כבר עשרים וחמש שנים. אנחנו יכולים לאתר עובדים בכירים המתכוונים לעזוב בחברה המתחרה ויכולים להגיע לפגישה אתך – המנהל שמחפש עובדים.
כמו כן, יש לנו את הידע והכלים כיצד לנהל מסע גיוס עובדים דיסקרטי ומדויק עבורך.

דילוג לתוכן