השמות

השמה חכמה פותחת את הדלת לעושר מקצועי וסיפוק

כדי להצליח בחיים המקצועיים צריך וכדאי להיעזר באנשי מקצוע בתחום כוח אדם. קשה מאד להגיע להישגים מקצועיים לבד וללא תמיכה, ולמען האמת, אין שום סיבה לכך.

מגיע לך ייצוג חזק

גם אם אתה קורא את כל מדורי הכלכלה והדרושים, אתה לא יכול לדעת על כל תפקיד חדש ונחשק שנפתח, על קידום פתאומי המוצע בחברה אחרת, על חברה בינלאומית שמתחילה לגייס בארץ בדיוק אנשים עם התמחות כמו שלך. בדיוק כפי שלשחקנים ולספורטאים יש סוכני על, כך גם לאנשי מקצוע מגיע ייצוג חכם ויעיל, שיידע לנווט אותם לעבר תפקידי מפתח ולמקומות בהם יוכלו להתפתח ולשגשג, שיידע להתמקח עבורם על משכורת ותנאים ויידע גם לחלץ אותם, במקרה הצורך, לתפקיד אחר.

התאמה נבונה בין עובד וחברה

לעיתים קרובות אנו נתקלים בעובדים מוכשרים מאד, שמביעים תסכול מכך שטרם מצאו את ה-עבודה שלהם, ועד כה נדדו ממקום למקום. לעיתים קרובות הם מאשימים את עצמם, למרות שזו כמעט תמיד בעיה של חוסר התאמה, שניתן היה לצפות אותה מראש, אילו היו עוברים דרך צוות השמה מיומן. אותם עובדים בחברה אחרת יהוו נכס של ממש לחברה, יתמידו שנים, יתפתחו ויהיו מאושרים.

השמה היא התאמה מדויקת

אנו בחברת הייפרסונל יודעים לאתר את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר, ולהתאים אותם לתפקידים מגוונים בחברות היי טק. יש לנו את הניסיון ואת היכולת המקצועית לבצע התאמות מושלמות בין עובדים ובין מעסיקים.

דילוג לתוכן